Proč my?
photo

Projděte si důvody, proč si pro novou prezentaci vybrat naši společnost.

Individuální přístup - TEKO webdesign s.r.o.

Individuální přístup

web s redakčním systémem nebo bez?

K projektům přistupujeme individuálně a každý navrhujeme od znovu. Je pouze na Vás, jestli dáte přednost jednoduché prezentaci nebo komplexnímu portálu s redakčním systémem.

Design - TEKO webdesign s.r.o.

Úchvatná grafika a design

vzhled musí zaujmout

První co návštěvník vidí je vzhled Vaši stránky, ten ho musí ihned upoutat. Vytváříme webové prezentace s grafikou na míru, takže se nemusíte bát, že zapadnete mezi ostatními weby. Budete vidět!

Podpora - TEKO webdesign s.r.o.

Technická podpora

hotovou prezentací to nekončí

Realizací projektu spolupráce s námi rozhodně nekončí! Vidíme rádi, když Vaše webová prezentace prodává a může se rozšiřovat o další funkční doplňky. Proto jsme stále k dispozici, stejně jako naše technická podpora.

Školení - TEKO webdesign s.r.o.

Školení

rádi Vám pomůžeme

Naše aplikace jsou velmi intuitivní a uživatelsky přívětivé. Pokud i přesto budete mít jakýkoli dotaz na ovládání, můžete si zdarma domluvit školení, či využít naši technické podpory. Jsme Vám plně k dispozici.

Hosting - TEKO webdesign s.r.o.

Webhosting a dostupnost

s námi Vaše stránka funguje 24/7

K webovým řešením nabízíme také profesionální webhosting. Vaši novou prezentaci tvoříme my a jedině my víme jak správně nakonfigurovat servery. Můžeme proto garantovat její bezpečný, rychlý a spolehlivý provoz bez výpadků.

Drátěný model - TEKO webdesign s.r.o.

Drátěný model

od wireframe modelu po hotové řešení

Wireframe je "drátěný model", tedy hrubý náčrt webové prezentace. Ten Vám předložíme a po konzultacích upravíme tak, aby nová stránka vyhovovala jak Vám, tak potenciálním zákazníkům a splňovala veškeré požadavky.

Našim cílem je Váš úspěch a spokojenost.

Pozitivní slova klientů jsou motivací k ještě lepším výsledkům. Děkujeme, jsme rádi, že jste s naši práci spokojení.

Zástupce Hodinkomania.cz

TEKO Webdesign pro nás vytvořila novou komplexní corporate identity zahrnující logo, veškeré tiskoviny, prezentace a webové stránky. Také pro nás vytvořila nový internetový obchod pro sortiment hodinek, který svými funkcemi předbíhá konkurenci mílovými kroky. S rychlostí, ochotou a kvalitou jsme naprosto spokojení.

Majitel Autodoprava Blaške

Požadavkem bylo rychlé vytvoření webových stránek, loga a vizitek. Společnost představila grafický vzhled, který nás ihned zaujmul. Nejen z tohoto důvodu se v budoucnu obrátíme znovu na TEKO Webdesign.

Majitel interNETmania.cz

Chod veškerých našich webů a e-shopů jsme svěřili do rukou studia TEKO Webdesign, které nás příjemně překvapilo ochotnými obchodními zástupci a rychlým jednáním. Nadále se nemusíme starat o internetový marketing, SEO, PPC reklamy a další a můžeme se zcela zaměřit na naše podnikání.