Poptávkový formulář
photo

Líbí se Vám naše reference? Přejete si úspěšnou internetovou prezentaci, která prodává?

Máte zájem o novou webovou stránku, internetový obchod, SEO optimalizaci nebo jinou službu? Využíjte našeho nezávazného poptávkového formuláře, nebo nám napište Vaše telefonní číslo. Ihned se ozve obchodní zástupce, který Vám sdělí veškeré detaily.

Přeji si, aby se mi ozval obchodní zástupce:

+420
error

Nezávazný poptávkový formulář

error
error
error

Mám zájem o

error

Našim cílem je Váš úspěch a spokojenost.

Pozitivní slova klientů jsou motivací k ještě lepším výsledkům. Děkujeme, jsme rádi, že jste s naši práci spokojení.

Zástupce Hodinkomania.cz

TEKO Webdesign pro nás vytvořila novou komplexní corporate identity zahrnující logo, veškeré tiskoviny, prezentace a webové stránky. Také pro nás vytvořila nový internetový obchod pro sortiment hodinek, který svými funkcemi předbíhá konkurenci mílovými kroky. S rychlostí, ochotou a kvalitou jsme naprosto spokojení.

Majitel Autodoprava Blaške

Požadavkem bylo rychlé vytvoření webových stránek, loga a vizitek. Společnost představila grafický vzhled, který nás ihned zaujmul. Nejen z tohoto důvodu se v budoucnu obrátíme znovu na TEKO Webdesign.

Majitel interNETmania.cz

Chod veškerých našich webů a e-shopů jsme svěřili do rukou studia TEKO Webdesign, které nás příjemně překvapilo ochotnými obchodními zástupci a rychlým jednáním. Nadále se nemusíme starat o internetový marketing, SEO, PPC reklamy a další a můžeme se zcela zaměřit na naše podnikání.