Naše reference
photo

Naše práce je naše chlouba. Prohlédněte si vybrané reference spokojených zákazníků.

Hodinkomania.cz

Hodinkomania.cz

grafický návrh a e-shop

Vytvořili jsme nový e-shop pro společnost prodávající hodinky. V e-shopu se mimo jiné nachází komplexní filtrování produktů, přehledný objednávkový proces a bonusový systém

VANDERBERG GROUP

Vanderberg.cz

nové webové stránky

Vytvořili jsme novou internetovou prezentaci s grafikou na míru pro společnost zabývající se zprostředkováním finančních produktů významných českých společností.

PETROM STAVBY

Petrom

grafický návrh

Moderní grafický návrh pro stavební společnost.

Autodoprava Blaške

AdBlaske

webové stránky s redakčním systémem

Pro ostravskou společnost zabývající se vnitrostátní i evropskou přepravou zboží jsme vytvořili kompletní webové stránky s unikátním grafickým kabátkem a redakčním systémem.

Veterinární ordinace

VetKucera.cz

nové webové stránky

Webová prezentace pro veterináční ordinaci v Klášterci nad Ohří, která se věnuje především terapií a chirurgií malých společenských zvířat.

Magnusfilm

MagnusFilm.cz

grafický návrh

Vytvořili jsme grafický návrh pro produkční společnost pana Tomáše Magnuska, která stojí za divácky velmi oblíbenou filmovou triologií Bastardi.

Rychlostní silnice R35

R35

grafický návrh

Grafický návrh webové prezentace rychlostní silnice R35, která představuje severní páteřní trasu spojující Čechy a Moravu.

JŠ Komax

Komax

webová prezentace s redakčním systémem

Pro stavební firmu byly vytvořeny nové internetové stránky s redakčním systémem, který umožňuje majiteli kompletní správu obsahu.

Silniční okruh kolem Prahy

Sokp

grafický návrh

Obchvat kolem Prahy je myšlenka již z 30. let 20. století a jsme rádi, že jsme se mohli podílet na vzhledu nové prezentace.

Našim cílem je Váš úspěch a spokojenost.

Pozitivní slova klientů jsou motivací k ještě lepším výsledkům. Děkujeme, jsme rádi, že jste s naši práci spokojení.

Zástupce Hodinkomania.cz

TEKO Webdesign pro nás vytvořila novou komplexní corporate identity zahrnující logo, veškeré tiskoviny, prezentace a webové stránky. Také pro nás vytvořila nový internetový obchod pro sortiment hodinek, který svými funkcemi předbíhá konkurenci mílovými kroky. S rychlostí, ochotou a kvalitou jsme naprosto spokojení.

Majitel Autodoprava Blaške

Požadavkem bylo rychlé vytvoření webových stránek, loga a vizitek. Společnost představila grafický vzhled, který nás ihned zaujmul. Nejen z tohoto důvodu se v budoucnu obrátíme znovu na TEKO Webdesign.

Majitel interNETmania.cz

Chod veškerých našich webů a e-shopů jsme svěřili do rukou studia TEKO Webdesign, které nás příjemně překvapilo ochotnými obchodními zástupci a rychlým jednáním. Nadále se nemusíme starat o internetový marketing, SEO, PPC reklamy a další a můžeme se zcela zaměřit na naše podnikání.