Nabídka služeb
photo

Webová prezentace je nepostradatelným obchodním a marketingovým nástrojem.

Grafický design

O důvěryhodnosti Vašich stránek si udělá návštěvník názor během dvacetiny sekundy. Je dána právě vzhledem, ten musí být zároveň poutavý a intuitivní. Nechte si od nás vytvořit kreativní a unikátní design na míru.

Tvorba webových stránek

Zobrazuje se Vaše webová stránka správně všem zákazníkům? Přejete si analyzovat současné stránky a navrhnout nové řešení? Vytváříme moderní webové stránky s grafickým návrhem na míru, které prodávají.

Internetový obchod

Máte kamennou prodejnu a přejete si prodávat na internetu? Nebo si přejete mít nový e-shop s lepšími funkcemi? Naše řešení je individuální a přesně na míru Vámi prodávanému sortimentu. Neplaťte zbytečně za funkce, které nepotřebujete.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Je dokázáno, že se pouze méně než 10% potenciálních klientů při vyhledávaní podívá na šestou pozici výsledků. Na druhou stránku se podívá méně než jedno procento. Zobrazuje se Váš web vysoko a nekončí zákazníci u konkurence?

Marketing ve vyhledávačích

SEM / PPC - reklama placená za prokliky je další velmi efektivní marketingový nástroj na internetu. Ponechte správu kampaní profesionálům a v kombinaci s optimalizaci pro vyhledávače převálcujte konkurenci.

Webhosting a domény

K internetové prezentaci Vám nabízíme také prověřený hosting s dostupností 99,9% a možnost zakoupení libovolné domény. Ponechejte celkovou správu na nás a už se nezabývejte technickými složitostmi, které Vás zdržují.

Grafické a programátorské práce

Přejete si naprogramovat aplikaci nebo část webové stránky? Máte zájem o corporate identity, logo, bannery, vizitky, letáčky, či další?

Fotografie a virtuální prohlídky

Vytváříme také profesionální fotografie a 360° virtuální prohlídky, kterými můžete prezentovat svou pobočku či produkt.

Našim cílem je Váš úspěch a spokojenost.

Pozitivní slova klientů jsou motivací k ještě lepším výsledkům. Děkujeme, jsme rádi, že jste s naši práci spokojení.

Zástupce Hodinkomania.cz

TEKO Webdesign pro nás vytvořila novou komplexní corporate identity zahrnující logo, veškeré tiskoviny, prezentace a webové stránky. Také pro nás vytvořila nový internetový obchod pro sortiment hodinek, který svými funkcemi předbíhá konkurenci mílovými kroky. S rychlostí, ochotou a kvalitou jsme naprosto spokojení.

Majitel Autodoprava Blaške

Požadavkem bylo rychlé vytvoření webových stránek, loga a vizitek. Společnost představila grafický vzhled, který nás ihned zaujmul. Nejen z tohoto důvodu se v budoucnu obrátíme znovu na TEKO Webdesign.

Majitel interNETmania.cz

Chod veškerých našich webů a e-shopů jsme svěřili do rukou studia TEKO Webdesign, které nás příjemně překvapilo ochotnými obchodními zástupci a rychlým jednáním. Nadále se nemusíme starat o internetový marketing, SEO, PPC reklamy a další a můžeme se zcela zaměřit na naše podnikání.